Dizgihane çalışmalarını Ankara merkezli olarak yürüten ajansımız KPSS – ALES – DGS – YDS – YGS – LYS – POLİSLİK – SUBAYLIK Sınavlarına yönelik yayınlar hazırlamaktadır. Dizgihane çalışmalarına “profesyonellik” ilkesi ile başlamış ve bu doğrultuda elde ettiği birikimi artırmaya özen göstermektedir.
Ajanslığın gerektirdiği sorumluluk bilinciyle hareket eden Dizgihane, müşterilerin işe gereksinim duyduğu kaliteli ve güvenilir tasarımları üretmeyi amaçlamaktadır.
Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde alanında profesyonel olan deneyimli kadrosu ile grafik – dizgi tasarım çalışmalarını yürütmektedir.
Çalışmaların projelendirilmesi aşamasından içeriğe, tasarımın gelişmesine kadar sınavlara hazırlanan adayların beklentilerini baz zalarak, uzmanların ve kurs öğretmenlerinin önerilerini, kurum yöneticilerinin taleplerini önemsemekte ve bu doğrultuda çalışmalarına yön vermektedir.
Araştırma ve bilimsel çalışmalara destek vermek, çeşitli eğitim kitapları yayımlamak ve ülkemizdeki eğitim çalışmaları indekslemek için “Dizgihane Eğitim Tasarım Tanıtım Yayın Bilişim Pazarlama Tic. Ltd. Şti.” (www.dizgihane.com) görev yapmaktadır.
Dizgihane Eğitim Tasarım Tanıtım Yayın Bilişim Pazarlama Tic. Ltd. Şti.’den alacağınız danışmanlık hizmeti ile, A’dan Z’ye tüm tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi için üzerinizdeki tüm yükü atmış olursunuz. Dizgihane Eğitim Tasarım Tanıtım Yayın Bilişim Pazarlama Tic. Ltd. Şti. Sizin adınıza en küçük işten en büyüğüne kadar tüm süreci ve içeriklerini yönetir! Size yalnızca yapılan işleri, ürün ya da hizmetinizi daha iyi pazarlayabilmek için geliştirilen fikirleri onaylamak kalır!
İhtiyacınızı belirleyin, işin teklifini isteyin, teklif onayını verin ve süreç sizin adınıza yönetilsin. İşiniz anahtar teslimi tamamlansın!